ÚVOD BIO ZÁMEK JAZZ PĚSTUJEME CHOVÁME VÍNO KONTAKT

Dvaadvacátý jazzový večer

28. května 2023 od 18:00 hod. | VSTUPENKY
 
Tentokrát se můžete těšit na bluesovou, jazzovou a soulovou hudbu na nejvyšší úrovni v podání jedinečné SHANNA WATERSTOWN (USA), která vystoupí se svou báječnou kapelou.
Dvaadvacátý jazzový večer na zámku a statku herce Karla Rodena se uskuteční v neděli 28. května od 18:00 hod. Tentokrát se můžete těšit na bluesovou, jazzovou a soulovou hudbu na nejvyšší úrovni v podání jedinečné SHANNA WATERSTOWN (USA), která vystoupí se svou báječnou kapelou, již tvoří Jay Gogan (kytara), Walter Cerasani (bassová kytara) a Gianpaolo Feola (bicí).
 
Rythm & Blues zpěvačka, hvězda festivalů v mnoha evropských zemích, byla poctěna otevřít koncerty takových mistrů jako James Brown, Buddy Guy nebo Louisiana Red. V roce 2008 zaznamenala velký úspěch s albem plným blues „Inside my Blues“, kde zpívala vlastní skladby. Shanna získala v myslích fanoušků z Evropy a USA titul skutečné „Blues Woman„. Je jednou z nejzajímavějších a nejmladších bluesových umělců desetiletí.
 
Na závěr večera je připravena tradiční společná jam session pod vedením Štěpána Markoviče.
 
Vstup na místo konání umožněn od 18,00 hodin. Prosíme o respektování zákazu vstupu se psy. Prosím, vybavte se pohodlnou obuví.
 
 
Zpět...
Official Karel Roden
Všechna práva vyhrazena ©2022 Karel Roden
Tvorba stránek: InGenius