ÚVOD BIO ZÁMEK JAZZ PĚSTUJEME CHOVÁME VÍNO KONTAKT

Jazz u Rodena

Jazz u RodenaKaždý rok dvakrát se na zámku Skrýšov koná tzv. Jazz u Rodena. Jedná se o vyjímečnou akci, na které se schází mnoho skvělých muzikantů ze světa jazzu. Pokud bychom měli jmenovat, tak mezi nejvzácnější hosty patřil v minulosti Štěpán Markovič, newyorská jazzová zpěvačka Shayna Steele, Laco Deczi, Christina Praga a Lucie Bílá...
 
Jazz u Rodena probíhá v prostorách místní jízdárny, která akci propůjčuje nezaměnitelnou atmosféru. Podívejte se sami jak to na takovém Jazzu u Rodena vypadá a navštivte fotogalerii.
21. září 2024 od 18:00 hod. | VSTUPENKY

Pětadvacátý jazzový večer se uskuteční v sobotu 21. září od 18:00 hod. Těšit se můžete na Xime Monzón, půvabnou argentinskou hráčku na foukací harmoniku a zpěvačku s ohromující bluesovou show. Její skvělou doprovodnou kapelu tvoří Mauro Bonamico na baskytaru, Germán Pedraza na bicí, Federico Verteramo na kytaru a Anahí Fabiani na klavír. Na závěr večera nebude chybět ani tradiční jam session se skvělým Štěpánem Markovičem.
Číst více...
25. května 2024 od 18:00 hod. | VSTUPENKY

Čtyřiadvacátý jazzový večer se uskuteční v sobotu 25. května od 18:00 hod. Těšit se můžete na skvělou Vanesu Harbek. Koncerty této mimořádně talentované a půvabné argentinské kytaristky a zpěvačky jsou neobyčejnou podívanou ohnivé hudby ve znamení jazz, rock, blues. Dále vystoupí také Štěpán Markovič & AghaRTA Gang.
Číst více...
22. září 2023 od 19:00 hod. | VSTUPENKY
 
Dvaadvacátý jazzový večer se uskuteční v neděli 28. května od 18:00 hod. Tentokrát se můžete těšit na bluesovou, jazzovou a soulovou hudbu na nejvyšší úrovni v podání jedinečné SHANNA WATERSTOWN (USA), která vystoupí se svou báječnou kapelou, již tvoří Jay Gogan (kytara), Walter Cerasani (bassová kytara) a Gianpaolo Feola (bicí).
Číst více...
28. května 2023 od 18:00 hod. | VSTUPENKY
 
Tentokrát se můžete těšit na bluesovou, jazzovou a soulovou hudbu na nejvyšší úrovni v podání jedinečné SHANNA WATERSTOWN (USA), která vystoupí se svou báječnou kapelou.
Číst více...
17. září 2022 od 19:00 hod. | VSTUPENKY
 
Večer bude tentokrát patřit mladému jazzovému mezinárodně obsazenému uskupení Latino Quartet pod vedením Tomáše Jochmanna.
Číst více...
Official Karel Roden
Všechna práva vyhrazena ©2022 Karel Roden
Tvorba stránek: InGenius