ÚVOD BIO ZÁMEK JAZZ PĚSTUJEME CHOVÁME VÍNO KONTAKT

Jednadvacátý jazzový večer

17. září 2022 od 19:00 hod. | VSTUPENKY
 
Večer bude tentokrát patřit mladému jazzovému mezinárodně obsazenému uskupení Latino Quartet pod vedením Tomáše Jochmanna.
Tato nová Latin-Jazzová kapela složená z Latinskoamerických hudebníků spojuje vlivy tradiční afro-kubánské hudby a moderního jazzu. Výsledkem je fúze těch nejzajímavějších rytmů, melodií a harmonií, které vás nenechají jen tak v klidu sedět. A na závěr nebude chybět ani tradiční Jam session pod vedením Štěpána Markoviče.
 
Již od studií na konzervatoři v Praze se Tomáš Jochmann pravidelně účastní prestižních mezinárodních jazzových workshopů. Mezi jeho učitele se tak řadí řada jazzových superstar: Kenny Barron, Barry Harris, Aaron Parks, Dave Kikoski, Dado Moroni nebo Antonio Ciacca. Tomáš se za svou hudební kariéru v České republice stal jedním z nejvýraznějších a nejvyhledávanějších korepetitorů zpěváků jazzu i jiných žánrů. Vystupoval také ve Švýcarsku, Německu, Egyptě, Tchaj-wanu a Vietnamu. Jeho talent mu přinesl řadu příležitostí sdílet pódium s takovými, jako jsou Kurt Rosenwinkel, Rosario Giuliani, Justin Faulkner a mnoho dalších.
 
Vstup na místo konání umožněn od 18,00 hodin. Prosíme o respektování zákazu vstupu se psy. Prosím, vybavte se pohodlnou obuví.
Zpět...
Official Karel Roden
Všechna práva vyhrazena ©2022 Karel Roden
Tvorba stránek: InGenius