ÚVOD BIO ZÁMEK JAZZ PĚSTUJEME CHOVÁME VÍNO KONTAKT

Třiadvacátý jazzový večer

22. září 2023 od 19:00 hod. | VSTUPENKY
 
Dvaadvacátý jazzový večer se uskuteční v neděli 28. května od 18:00 hod. Tentokrát se můžete těšit na bluesovou, jazzovou a soulovou hudbu na nejvyšší úrovni v podání jedinečné SHANNA WATERSTOWN (USA), která vystoupí se svou báječnou kapelou, již tvoří Jay Gogan (kytara), Walter Cerasani (bassová kytara) a Gianpaolo Feola (bicí).
Rythm & Blues zpěvačka, hvězda festivalů v mnoha zemích byla předskokankou takových mistrů jako James Brown, Buddy Guy nebo Louisiana Red. V roce 2008 zaznamenala velký úspěch s albem plným blues „Inside my Blues“, kde zpívala vlastní skladby. Shanna získala v myslích fanoušků z Evropy a USA titul skutečné „Blues Woman„. Je jednou z nejzajímavějších a nejmladších bluesových umělkyň desetiletí.
 
Na závěr večera je připravena tradiční společná jam session pod vedením Štěpána Markoviče.
 
Třiadvacátý jazzový večer se uskuteční v pátek 22. září od 19:00 hod. Těšit se můžete na skvělou Xime Monzón a její band. Tato je půvabná argentinská hráčka na foukací harmoniku a skvělá zpěvačka s ohromující bluesovou show se již představila na nespočtu festivalů v Brazílii, Mexiku, Chile, Uruguay a Argentině…
 
V září 2023 vyjíždí na první evropské turné jehož součástí bude také Česko! Její skvělou doprovodnou kapelu tvoří Mauro Bonamico na baskytaru, Germán Pedraza na bicí, Federico Verteramo na kytaru a Anahí Fabiani na klavír.
 
 
Vstup na místo konání umožněn od 18:00 hod.. Prosíme o respektování zákazu vstupu se psy. Prosím, vybavte se pohodlnou obuví.
 
 
Zpět...
Official Karel Roden
Všechna práva vyhrazena ©2022 Karel Roden
Tvorba stránek: InGenius